);

Modelowanie włosów

Artistik Team - Twoi specjaliści od fryzjerstwa w Warszawie

Każda kobieta chce wyglądać dobrze zarówno w wyjątkowe dni, ale także na co dzień. Dobrze wyglądające i zdrowe włosy oraz ładnie ułożona fryzura jest wizytówką zadbanej kobiety. Jednak samodzielne modelowanie włosów to nie lada wyzwanie. Potrzebne są do tego nie tylko umiejętności, ale także odpowiedni, a przynajmniej podstawowy sprzęt i produkty. Ponadto chcąc prezentować pięknie ułożenie włosy, musimy poświęcić im trochę czasu. Ale czy samodzielne modelowanie włosów usatysfakcjonuje nas tak samo jak idealnie ułożona fryzura przez profesjonalistów, wykonana w zakładzie fryzjerskim?

Każda z Pań dobrze zna satysfakcję w momencie, w którym wychodzi od fryzjera z perfekcyjnie ułożonymi włosami. Czynność modelowania nie wydaje się być skomplikowana, kiedy jednak same w domu próbujemy wymodelować nasze włosy i odtworzyć fryzurę, nie zawsze nam to wychodzi.

Czesanie i modelowanie włosów w salonie fryzjerskim

Większość Pań decyduje się na wizytę w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim celem modelowania włosów, licząc, że profesjonaliści zadbają o odpowiednie wymodelowanie i uczesanie włosów. Modelowanie to tak naprawdę ostatni etap wizyty u fryzjera, polegający na ułożeniu włosów, według danego pomysłu. Do każdego rodzaju włosów, niezależnie czy są to włosy krótkie, półdługie, bądź długie należy odpowiednio dopasować fryzurę i wymodelować ją zgodnie z indywidualnymi upodobaniami, mając na uwadze styl danej osoby.

Styliści z naszego salonu to zespół doświadczonych miłośników fryzur, którzy ciągle doskonalą swój warsztat wpasowując się również w aktualne trendy modowe, co pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientkom i ich potrzebom.

Modelowanie włosów na wyjątkowe okazje

 

Niektóre uroczystości oraz wyjątkowe dni w życiu sprawiają, że kobiety chcą wyglądać naprawdę wyjątkowo. W ofercie Artistik Team proponujemy również modelowanie i wykonanie fryzur na szczególne okazje. Podczas wizyty stylista odpowiednio dobierze fryzurę do Klientki oraz na konkretną okoliczność. Zapewni modelowanie i trwałe uczesanie, które z pewnością przetrwa do końca przyjęcia.

Artistik-team - fryzura
Artistik-team - fryzura

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna