);

Poznaj Artistik.Team


” …Każdy z nas jest piękny, ale nie każdy wydobył to z siebie.

Dzieje się tak z różnych powodów – ponieważ brakuje nam czasu, bo nie mamy dla kogo, a czasem nie wiemy jak..

Ale… najważniejsze, że my wiemy. 

Zajmujemy się tym od lat i kochamy to co robimy. 

Najbardziej natomiast kochamy to piękno i głębię, które w sobie odnajdziesz, jak nas poznasz… „

PIOTR POPŁAWSKI. ZAŁOŻYCIEL MARKI ARTISTIK. TEAM

Nasi styliści

Piotr Popławski

Stylista fryzur | Właściciel marki ARTISTIK TEAM. 

Założyciel marki i stylista fryzur z 14-letnim doświadczeniem.  

Fryzjer z powołania, cały czas biorący czynny udział w zawodzie.
Zanim fryzjerstwo stało się jego sposobem na życie, Piotr był tancerzem break dance. Najbardziej pasjonuje się  strzyżeniami, uwielbia długie włosy.

Na swoim koncie ma pracę przy rożnego rodzaju sesjach zdjęciowych komercyjnych, reklamach, pokazach mody, przy produkcjach telewizyjnych takich jak You Can Dance, Bitwa na głosy czy Telekamery.

Zwycięzca polskiej edycji międzynarodowego konkursu marki La Biosthetique „Beauty Stylist” w 2014 r. Może również pochwalić się kreowaniem fryzur podczas Berlińskiego Fashion Week.

Doświadczenie

Wida Gryguć

Stylistka fryzur 

Swoją karierę fryzjerską rozpoczęła po studiach dietetycznych – ponieważ zawsze bardziej inspirowała  ją strona piekna i mody.

Absolwentka kursów charakteryzacji oraz makeup’u w Makeup Secret Academy w Wilnie. Uczestniczyła w różnych projektach telewizyjnych jako fryzjer np. przy programie The voice of Lithuanian, wiele lat spedziła również w pracy przy polskim serialu telewizyjnym „Pierwsza miłość”. Tam poznała dużo osob, ktore pozwoliły jej w siebie uwierzyć i rozwinąć skrzydła.

Wiedząc, że praca fryzjera stylisty wymaga ciągłego samodoskonalenia i poszerzania swojego warsztatu, poświęciła dużo czasu aby wzbogacic swoją wiedzę – między innymi w akademii marki La Biosthetique w Paryżu.

Wida jest bardzo dokładna i precyzyjna w tym co robi, a jej upięcia z warkoczy i stylizacje zwalają z nóg !

Charakter

Julia Moroz

Stylistka fryzur 

Fryzjerstwa uczyła się we Lwowie, gdzie zdobyła tytuł Fryzjera Stylisty Mody.

Zdobywała doświadczenie pracując również przy różnego rodzaju eventach- pokazach fryzjerskich, oraz tworząc fryzury m.innymi do takich programów telewizyjnych jak „All Together Now Romania” , Śpiewajmy Razem” , czy „French Touch – La Belle Vie”.

Bardzo lubi wykonywać koloryzacje wielotonowe- tworzy piękne, naturalne rozjaśnienia na włosach, a przy tym zawsze dbając o ich kondycję. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych typu : Keratynowe prostowanie, Botoks na włosy czy Nanoplastia, i wykonuje je z ogromną dokładnością. Precyzyjne strzyżenia również nie są jej obce.

Entuzjazm

Angelika Gajkoś

Stylistka fryzur 

Angelika pochodzi z Lublina, a od niedawna mieszka w Warszawie.

W branży jest od 5-ciu lat, a specjalizuje się w koloryzacjach wielotonowych, blond, airtouch, w strzyżeniach średnich i długich włosów,  jak również w męskich cięciach oraz w przedłużaniu metodą tape-on . 

Zwraca uwagę na estetykę pracy, bardzo lubi wykonywać koloryzacje w tonacjach blond oraz rozjaśnienia na naturalnych włosach. 

 

Pasja

Laura Malarska

Trycholog

Z Laurą spotkacie się na: konsultacji trychologicznej, zabiegach oczyszczania skóry głowy,  na zabiegach nieinwazyjnych oraz igłowych.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, a zawodu uczyła się pod okiem p.Julitty Siemiątkowskiej, która wprowadziła trychologię do Polski.

W praktyce stawia nacisk na prawidłową diagnozę i holistyczne ujęcie problemu, dlatego w kuracjach uwzględnia wskazania dotyczące diety, suplementacji,aktywności fizycznej czy technik relaksacji. 

Specjalizuje się w terapiach wypadania włosów na tle schorzeń autoimmunologicznych oraz problemów z płodnością.  Jako psycholog z pierwszego wykształcenia docenia wagę nastawienia psychicznego i stara się zapewnić swoim klientom wsparcie na każdym etapie.

Wiedza

                                                                           Uważasz, że Ciebie tutaj brakuje ?
                                       Napisz do Nas .

Dla nas liczysz się Ty

Poznaj nasze wnętrza

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna