);

Poznaj Artistik. Team

” …Każdy z nas jest piękny, ale nie każdy wydobywa to z siebie. Dzieje się tak z różnych powodów – ponieważ brakuje nam czasu, bo nie mamy dla kogo, a czasem nie wiemy jak, ale… najważniejsze, że my wiemy. Zajmujemy się tym od lat i kochamy to co robimy. Najbardziej natomiast kochamy to piękno i głębię, którą w sobie odnajdziesz, jak nas poznasz… „

PIOTR POPŁAWSKI. ZAŁOŻYCIEL MARKI ARTISTIK. TEAM

Nasi styliści

Artistik-team - fryzura

Piotr Popławski

Stylista fryzur | Właściciel marki ARTISTIK TEAM. 

Założyciel marki i stylista fryzur z 12-letnim doświadczeniem.  

Fryzjer z powołania, cały czas biorący czynny udział w zawodzie.
Zanim fryzjerstwo stało się jego sposobem na życie, był tancerzem break dance. Pasjonuje się zarówno strzyżeniami, jak i koloryzacjami. Uwielbia długie włosy.

Na swoim koncie ma pracę przy rożnego rodzaju sesjach zdjęciowych komercyjnych, reklamach, pokazach mody, przy produkcjach telewizyjnych takich jak You Can Dance, Bitwa na głosy czy Telekamery.

Zwycięzca polskiej edycji międzynarodowego konkursu marki La Biosthetique „Beauty Stylist” w 2014 r. Może również pochwalić się kreowaniem fryzur podczas Berlińskiego Fashion Week.

Doświadczenie

Artistik-team - fryzura

Karolina Labuda

Stylistka fryzur 

Osoba bardzo wszechstronna, kochająca swoją pracę. Zaraża optymizmem i pozytywną energią. Finalistka Miss Polski roku 2014.

Jej żywiołem są koloryzacje i strzyżenia, a także mistrzowskie upięcia !

Pasja

Artistik-team - fryzura

Wida Gryguć

Stylistka fryzur 

Swoją karierę fryzjerską rozpoczęła po studiach dietetycznych – ponieważ zawsze bardziej inspirowała  ją strona piekna i mody.

Absolwentka kursów charakteryzacji oraz makeup’u w Makeup Secret Academy w Wilnie. Uczestniczyła w różnych projektach telewizyjnych jako fryzjer np. przy programie The voice of Lithuanian, wiele lat spedziła również w pracy przy polskim serialu telewizyjnym „Pierwsza miłość”. Tam poznała dużo osob, ktore pozwoliły jej w siebie uwierzyć i rozwinąć skrzydła.

Wiedząc, że praca fryzjera stylisty wymaga ciągłego samodoskonalenia i poszerzania swojego warsztatu, poświęciła dużo czasu aby wzbogacic swoją wiedzę – między innymi w akademii marki La Biosthetique w Paryżu.

Wida jest bardzo dokładna i precyzyjna w tym co robi, a jej upięcia z warkoczy i stylizacje zwalają z nóg !

Charakter

Artistik-team - fryzura

Wojciech Płochocki

Stylista fryzur 

W salonie pracuje jako fryzjer stylista.

Bardzo lubi kolory blond, ale także dobrze odnajduje się w niestandardowych koloryzacjach, od szarości po tęczę na włosach.

Dobrze czuje się w prostych geometrycznych cięciach,co nie oznacza, że klasyka jest mu obca. Lubi takie fryzury, które nie wymagają dużego nakładu pracy w domu. Dokładny w tym co robi. Wyznaje zasadę, że fryzjer jest jak osobisty terapeuta – pomoże, doradzi, a dobrym kolorem i cięciem poprawi nastrój.

W życiu prywatnym  najbardziej pasjonuje się śpiewem, brał udział w wielu konkursach w kraju i za granicą. Uwielbia tatuaże, ma ich ponad trzydzieści.

Styl

Artistik-team - fryzura

Kamil Srokowski

Stylista fryzur 

Fachem interesował się od najmłodszych lat, już od czasów dziecięcych był zachwycony tym, jak wiele można robić z włosami i jak fryzura wpływa na nasz wizerunek.

Kiedy dorósł, został farmaceutą. Zawód ten w pewnym stopniu pozwalał mu na kontakt z kosmetykami do skóry głowy oraz pielęgnacji włosów, a fryzjerstwo traktował jako pasje/hobby. Pewnego dnia odszedł z pracy i postanowił zostać fryzjerem.

Wiele szkoleń w Polsce oraz w Hiszpanii, rożnego rodzaju sesje zdjęciowe, czy pokazy mody dały mu ogrom wiedzy i doświadczenia z którego dziś korzysta w swojej pracy.

Entuzjazm

Dla nas liczysz się Ty

Poznaj nasze wnętrza

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna