);

Poznaj Artistik.Team


” …Każdy z nas jest piękny, ale nie każdy wydobył to z siebie.

Dzieje się tak z różnych powodów – ponieważ brakuje nam czasu, bo nie mamy dla kogo, a czasem nie wiemy jak..

Ale… najważniejsze, że my wiemy. 

Zajmujemy się tym od lat i kochamy to co robimy. 

Najbardziej natomiast kochamy to piękno i głębię, które w sobie odnajdziesz, jak nas poznasz… “

PIOTR POPŁAWSKI. ZAŁOŻYCIEL MARKI ARTISTIK. TEAM

Nasi styliści

Piotr Popławski

Stylista fryzur | Właściciel marki ARTISTIK TEAM. 

Założyciel marki i stylista fryzur z 15-letnim doświadczeniem.  

Fryzjer z powołania, cały czas biorący czynny udział w zawodzie.
Zanim fryzjerstwo stało się jego sposobem na życie, Piotr był tancerzem break dance. Najbardziej pasjonuje się wszelkiego rodzaju  strzyżeniami, uwielbia pracę z długimi włosami.

Od czasu do czasu również dzieli się swoją wiedzą,  szkoląc w dziedzinie strzyżeń.

Na swoim koncie ma pracę przy rożnego rodzaju sesjach zdjęciowych komercyjnych, reklamach, licznych pokazach mody, przy produkcjach telewizyjnych takich jak You Can Dance, Bitwa na głosy czy Telekamery.

Zwycięzca polskiej edycji międzynarodowego konkursu marki La Biosthetique „Beauty Stylist” w 2014 r. Może również pochwalić się kilkukrotnym kreowaniem fryzur podczas Berlińskiego Fashion Week-u.

Doświadczenie

Julia Moroz

Stylistka fryzur 

Fryzjerstwa uczyła się we Lwowie, gdzie zdobyła tytuł Fryzjera Stylisty Mody.

Zdobywała doświadczenie pracując również przy różnego rodzaju eventach- pokazach fryzjerskich, oraz tworząc fryzury m.innymi do takich programów telewizyjnych jak „All Together Now Romania” , Śpiewajmy Razem” , czy “French Touch – La Belle Vie”.

Bardzo lubi wykonywać koloryzacje wielotonowe- tworzy piękne, naturalne rozjaśnienia na włosach, a przy tym zawsze dbając o ich kondycję. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych typu : Keratynowe prostowanie, Botoks na włosy czy Nanoplastia, i wykonuje je z ogromną dokładnością. Precyzyjne strzyżenia również nie są jej obce.

Entuzjazm

Angelika Gajkoś

Stylistka fryzur 

Angelika pochodzi z Lublina, a od 2021 r. mieszka w Warszawie.

W branży jest od 10 lat, a specjalizuje się głównie w koloryzacjach wielotonowych, blond. Robi przepiękne, bogate koloryzacje Airtouch, co potwierdza masa jej zadowolonych stałych klientek !

W salonie zajmuje się również strzyżeniami na  średnich i długich włosach, zabiegami pielęgnacyjnymi,  jak również  przedłużaniem metodą tape-on. . 

Angelika badzo zwraca uwagę na estetykę pracy, najbardziej lubi wykonywać koloryzacje w tonacjach blond oraz różnego rodzaju rozjaśnienia.

 

Pasja

Mariusz Czech

Stylista fryzur 

Mariusz podczas pierwszych lat swojej kariery szkolił się w akademii Toni & Guy w Londynie, dziś przede wszystkim  jest fryzjerem bardzo wszechstronnym – dobrze czuje się w strzyżeniach, zarówno włosów średnich, krótkich damskich , ale i w cięciach męskich czy trymowaniu brody i zarostu. 

Wykonuje upięcia włosów, jak i pół-upięcia, w czym nabrał doświadczenia podczas wielu sesji, w których uczestniczył. 

Lubi wykonywać rozjaśnienia z wolnej ręki, nie boi się zmian,  chętnie podejmuje się metamorfoz swoich klientów.

Mariusz to indywidualista, a także barwna postać, zarażająca dobrym humorem.

Doświadczenie

Diana Moroz

Fryzjer Stylista

Opis Diany pojawi sie wkrótce, natomiast jeśli zależy Ci na  starannej koloryzacji wielotonowej, blond czy  Airtouch i ładnie wypielęgnowanych włosach, to na pewno jesteś we właściwym miejscu !

Wiedza

Kasia Tuwalska

Brow Master

Kasia zajmuje się profesjonalną stylizacją brwi i rzęs oraz makijażem, a w swojej pracy przykłada szczególną uwagę na detale i precyzję, ponieważ wierzy, że to właśnie te drobne elementy wpływają na idealny efekt końcowy.

  Kocha pracę z ludźmi, a jej misją jest to, żebyście poczuły się lepiej we własnej skórze poprzez podkreślenie atutów swojej naturalnej urody .

 

Do Kasi możecie zapisywać się na takie usługi jak między innymi: laminacja i koloryzacja brwi, nitkowanie twarzy czy koloryzacja rzęs. Możecie zapisywać się rownolegle z usługami fryzjerskimi !

 
 
 
 
 

Wiedza

Laura Malarska

Trycholog

Z Laurą współpracujemy jako Trycholgiem, którego zawsze polecamy gdy pojawia się problem wymagający fachowej opieki.

Spotkacie się z nią na: konsultacji trychologicznej, zabiegach oczyszczania skóry głowy,  na zabiegach nieinwazyjnych oraz igłowych.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, a zawodu uczyła się pod okiem p.Julitty Siemiątkowskiej, która wprowadziła trychologię do Polski.

W praktyce stawia nacisk na prawidłową diagnozę i holistyczne ujęcie problemu, dlatego w kuracjach uwzględnia wskazania dotyczące diety, suplementacji,aktywności fizycznej czy technik relaksacji. 

Specjalizuje się w terapiach wypadania włosów na tle schorzeń autoimmunologicznych oraz problemów z płodnością.  Jako psycholog z pierwszego wykształcenia docenia wagę nastawienia psychicznego i stara się zapewnić swoim klientom wsparcie na każdym etapie.

Wiedza

                                                                         

 Uważasz, że Ciebie tutaj brakuje ?
                                       Napisz do Nas !

 

Dla nas liczysz się Ty

Poznaj nasze wnętrza

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna