);


Sombre

Istnieje wiele trendów w koloryzacji włosów, które przychodzą i odchodzą, jednak wśród nich znaleźć można również takie, które pozostają modne przez wiele lat i cieszą się stałym zainteresowaniem. Taka jest właśnie koloryzacja sombre, znana również jako soft ombre. A prościej – koloryzacja z ciemniejszymi odrostami i jaśniejszym kolorem na długości włosów.To delikatniejsza wersja ombre, polecana przede wszystkim tym kobietom, dla których efekt ombre jest zbyt wyrazisty. 

Na czym polega koloryzacja sombre?

Technika soft ombre polega na takim rozjaśnianiu włosów, by uzyskany efekt był jak najbardziej naturalny. Odpowiednio wykonane sombre powinno maksymalnie dawać złudzenie, że na poszczególnych pasemkach włosów refleksy powstały samoistnie lub pod wpływem działania słońca. W przypadku tego typu koloryzacji rozjaśnianie pojedynczych pasemek odbywa się już na wysokości około 2-3 cm od nasady włosów. Im bliżej końcówek włosów, tym gęstsze stosuje się farbowanie, jednak jaśniejszy odcień nakładany jest tu nierównomiernie jedynie na włosach zewnętrznych.

Dla kogo sombre?

W przeciwieństwie do ombre, sombre uznaje się za znacznie bardziej uniwersalną metodę farbowania, która pasuje niemal do większości rodzaju włosów i fryzur. Sombre głównie stosuje do rozjaśniania blondu i jasnego brązu, jednak odpowiednio dobrane odcienie potrafią zapewnić spektakularny efekt również na włosach ciemniejszych, a nawet rudych. Co więcej, soft ombre świetnie prezentuje się nie tylko na włosach średniej długości i długich, ale także na tych krótszych. Tego typu koloryzacja polecana jest posiadaczkom cienkich włosów, bowiem optycznie dodaje objętości poszczególnym pasmom. Oprócz tego, doskonale sprawdza się również na włosach kręconych i grubych. 

Profesjonalna koloryzacja sombre - Warszawa

Najlepszy efekt sombre można uzyskać jedynie w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Dlatego też, Klientki poszukujące zaufanego i doświadczonego fryzjera zapraszamy do naszego salonu ARTISTIK TEAM. Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której wykonujemy profesjonalną koloryzację sombre przy użyciu odpowiednio dopasowanych odcieni, a także doradzamy jak dbać o włosy, by efekt utrzymał się jak najdłużej. Zachęcamy do zarezerwowania wizyty, a w razie pytań prosimy o kontakt.

Profesjonalnie wykonane sombre nie tylko nie zniszczy włosów, ale jeszcze wydobędzie cały ich blask, wzmocni je i odżywi. To możliwe za sprawą wysokiej jakości kosmetyków, z których korzystamy w naszym salonie. Dzięki nim oraz umiejętnościom stylistów, uzyskujemy zachwycający efekt sombre na wszystkich typach, kolorach i długościach włosów. Indywidualne podejście do tematu koloryzacji sprawia, że nasze klientki mogą cieszyć się swoim odświeżonym wyglądem na długi czas! Jeżeli sombre w Warszawie, to tylko w ARTISTIK TEAM.

W ARTISTIK TEAM wykonujemy również ombre.

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna