);


Ombre

Sposobów na koloryzację włosów jest wiele, a ombre to jeden z tych, który wciąż podbija serca wielu kobiet na całym świecie. Metoda ombre pozwala uzyskać naturalny efekt, dlatego też uznawana jest za doskonałą alternatywę dla klasycznego farbowania włosów. Ten rodzaj koloryzacji dedykowany jest przede wszystkim kobietom, które zdecydowały się zmienić coś w swoim wyglądzie, jednak obawiają się drastycznej metamorfozy. Ombre to także świetny sposób na zamaskowanie odrostu lub okazja, by powrócić do swojego naturalnego koloru włosów.

Co to jest koloryzacja ombre?

Koloryzacja ombre polega na stopniowym przejściu od ciemniejszego, naturalnego koloru odrostu aż do bardzo jasnego koloru końcówek włosów. Efekt płynnego przejścia dwóch kontrastowych kolorów jest tutaj wyraźnie widoczny, bowiem łączy najczęściej brąz u nasady, z jasnymi odcieniami blondu na końcach włosów. 

Dla kogo włosy ombre?

Koloryzacja ombre dedykowana jest przede wszystkim dla szatynek. Najlepiej prezentuje się na ciemniejszych włosach, bowiem ich naturalny kolor doskonale kontrastuje z rozjaśnionymi końcówkami. Efekt ombre jest tutaj wyraźnie widoczny, a same włosy wyglądają naturalnie, odmładzają twarz i dodają jej świeżości. Ombre może być wykonywane na włosach różnej długości czy grubości, jednak szczególnie polecane jest posiadaczkom tych średnich, długich i lekko falowanych. Tego typu farbowanie nie sprawdza się natomiast na fryzurach z prostą linią cięcia i prostą, ciężką grzywką. W takich przypadkach, przed koloryzacją warto odpowiednio wycieniować włosy, by nadać im lekkości.

Profesjonalna koloryzacja ombre - Warszawa

Aby ombre prezentowało się spektakularnie musi zostać odpowiednio wykonane. Dlatego Klientki poszukujące sprawdzonego i dobrego fryzjera stylisty serdecznie zapraszamy na koloryzację ombre do naszego salonu ARTISTIK TEAM. by Piotr Popławski. Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której dobieramy odpowiedni kolor i jego odcienie, a także podpowiadamy jak dbać o włosy po koloryzacji. Zachęcamy do zarezerwowania wizyty – telefonicznie lub online za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Efektowne farbowanie ombre w Warszawie – tylko w ARTISTIK TEAM. Nasi styliści fryzur i specjaliści od koloryzacji czekają na Ciebie, wyposażeni w wiedzę, umiejętności oraz zaawansowane kosmetyki o starannie wyselekcjonowanym składzie. Ombre to sztuka farbowania tonalnego włosów, z przejściami i refleksami. Doskonale wiemy, jak przeprowadzić ją na każdych włosach, bez względu na ich kondycję, odcień, długość czy strukturę. Zapewniamy indywidualne podejście, które sprawi, że opuścisz nasz salon piękna oraz szczęśliwa. W ARTISTIK TEAM wykonujemy również sombre i inne koloryzacje włosów.

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna