);

Koloryzacja włosów Warszawa

Artistik Team - Twoi specjaliści od fryzjerstwa w Warszawie

Koloryzacja włosów jest zabiegiem który wykonywany przez profesjonalistów może dać piękne efekty przy jednoczesnym utrzymaniu dobrej kondycji włosów .W naszym salonie używamy jedynie najwyższej jakości farb do koloryzacji marki La Biosthetique oraz włoskiej marki Davines. Produkty te podczas koloryzacji włosów, mają jednocześnie działanie pielęgnacyjne oraz nadają niesamowity blask.

W Warszawie jesteśmy znani jako specjaliści od koloryzacji blond, a w oparciu o produkty tych firm, jesteśmy w stanie stworzyć masę pięknych chłodnych odcieni oraz zapewnić im odpowiednią pielęgnację po całym zabiegu.

Koloryzacja włosów - koloryzacja blond

Koloryzacja blond jest szczególnie trudnym zabiegiem, jeżeli chcemy osiągnąć chłodny odcień oraz osiągnąć taki kolor z ciemniejszych włosów i jesteśmy zmuszeni je rozjaśniać. Istotna jest wtedy odpowiednia konsultacja , przeanalizowanie finalnego efektu oraz zaplanowanie całego procesu, tak aby włosy również nie zostały zniszczone. 

Dlatego podczas koloryzacji włosów używamy również produktu PCC (Protection Cheveux Complexe) stworzonym przez La Biosthetique ,  który w połączeniu z farbą, chroni mostki dwusiarczkowe włosów i chroni je przed szkodliwymi skutkami koloryzacji. Może być również stosowany jako osobny zabieg  regenerujący włosy zniszczone poprzez koloryzację, rozjaśnianie czy nadmierne stosowanie prostownicy czy lokówki.

Osiagnięcie pięknego odcienia koloryzacji blond przy jednoczesnej dobrej kondycji włosów jest możliwa przy odpowiednim wykonaniu zabiegu u fryzjera oraz dobrze dobranej pielęgnacji ,tak abyśmy mogli długo się nim cieszyć.

Farbowanie włosów – Warszawa

Jeżeli szukasz salonu, w którym doświadczony stylista fryzur wykona dla Ciebie farbowanie włosów, koniecznie umów się na wizytę w naszym salonie. Gwarantujemy profesjonalne, miłe podejście. W indywidualny sposób skoncentrujemy się na Twoich potrzebach, dbając zarówno o Twoje dobre samopoczucie, jak również piękny wygląd. Zależy nam na tym, aby włosy naszych klientów wyglądały nienagannie, dlatego stosujemy koloryzację Balmain. Korzystając z markowych, zaawansowanych kosmetyków jesteśmy w stanie wyczarować efekt, o jakim marzysz, a także sprawić, że utrzyma się on na długo. Nie martw się, że włosy szybko stracą swój blask – podczas farbowania włosów pilnujemy całego rytuału, który uwzględnia też czynności pielęgnacyjne i wzmacniające kosmyki. 

Umów się na koloryzację Balmain w naszym salonie fryzjerskim w Warszawie. Zapewnij swoim włosom najlepszą, profesjonalną opiekę i ciesz się pięknym wyglądem. Bez względu na to, czy rozjaśniasz włosy czy przyciemniasz je do wybranego koloru, Artistik Team zrobi to dla Ciebie w najlepszy możliwy, artystyczny sposób. Zapraszamy! 

Wykonujemy również koloryzację Olaplex oraz koloryzację AirTouch.

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna