);


Koloryzacja Airtouch

Czym jest koloryzacja airtouch?

Airtouch to innowacyjna technika koloryzacji włosów. Pozwala na uzyskanie naturalnego efektu poprzez lekkie rozjaśnienie i zachowanie własnego koloru u podstawy pasm. Zmiana fryzury może być bardzo subtelna. Włosy nabierają świeżości, a powstałe refleksy dodają fryzurze objętości.

Airtouch to w języku polskim “dotyk powietrza”. Włosy po farbowaniu są jak muśnięte kolorowym powietrzem. Kolory na pasmach włosów przechodzą miękko jeden w drugi, tworząc naturalnie wyglądające refleksy. Puszyste kosmyki z refleksami sprawiają, że twarz nabiera młodzieńczego blasku i promienności. 

Jak wykonuje się farbowanie airtouch?

Airtouch w Warszawie wykonuje doświadczony fryzjer po odpowiednim szkoleniu. Koloryzacja obejmuje kilka etapów, a czas jej wykonania wynosi średnio od 4 do 6 godzin w zależności od długości włosów. Zabieg wymaga precyzji i dokładności, dlatego jego samodzielne przeprowadzenie jest niemożliwe.

Refleksy w metodzie airtouch uzyskuje się poprzez podzielenie włosów na wąskie pasma i przedmuchanie ich zimnym powietrzem z suszarki. Na przygotowane w ten sposób kosmyki fryzjer nakłada rozjaśniacz lub farbę podjaśniającą. Tak samo postępuje w przypadku pozostałych pasm, aż do czasu, gdy pokryje żądanym odcieniem wszystkie włosy. Jest to czasochłonna forma koloryzacji, jednak tylko w ten sposób uzyskasz maksymalnie naturalny efekt gry kolorów.

Zalety koloryzacji airtouch

Najważniejszą zaletą airtouch jest naturalna, pełna blasku i objętości fryzura. Koloryzacja wykonana tą techniką, po ostatecznym dopasowaniu odcienia, może pasować do urody wszystkich kobiet bez względu na wiek, czy naturalny odcień włosów. 

Refleksy uzyskane dzięki metodzie airtouch utrzymują się na długo – nie pojawia się równy, widoczny odrost. Dzięki temu możesz zapomnieć o częstym farbowaniu odrostów i nieestetycznej fryzurze już po kilku tygodniach po wyjściu z salonu.

Włosy po airtouch z użyciem naszych produktów chroniących włosy są zdrowe i mocne. Ich podstawa nie jest rozjaśniana. Pasma są jedwabiście gładkie, a Twoja fryzura wygląda jak muśnięta słońcem. Skóra głowy jest dodatkowo chroniona przed reakcją alergiczną, gdyż nie ma bezpośredniego kontaktu z farbą, a to również istotne dla wielu osób rozjaśniających włosy.

Koloryzacja airtouch ukrywa siwe włosy. Wybierane do niej pasma są bardzo cienkie i jest ich dużo, dlatego siwizna jest mniej widoczna nawet po kilku miesiącach od farbowania.

Wykonaj airtouch w Warszawie

Airtouch to koloryzacja, której efekty utrzymują się naprawdę długo. Naturalna, pełna blasku i objętości fryzura stanie się Twoim atutem, jeśli oddasz się w ręce naszych specjalistów od koloryzacji.

Umów się na farbowanie airtouch w Warszawie w naszym salonie fryzjerskim!

Wykonujemy również między innymi koloryzację balmain czy olaplex.

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna