);

Przedłużanie włosów Warszawa

Artistik Team - Twoi specjaliści od fryzjerstwa w Warszawie

Przedłużanie włosów jest zabiegiem bardzo popularnym i wykonywanym przez wiele salonów w Warszawie. Doczepiane włosy dedykowane są przede wszystkim dla tych kobiet, które z natury posiadają cienkie, rzadkie, kruche włosy i różnych powodów nie mogą ich zapuścić. W wielu takich przypadkach okazuje się, że doczepiane włosy są jedynym sposobem na rozwiązanie problemu. Co więcej, przedłużanie sprawdza się również u kobiet, które zdecydowały się na metamorfozę, skróciły długość włosów i źle czują się w nowej fryzurze. 

W temacie doczepianych włosów nie ma właściwie żadnych przeciwwskazań. Aby jednak nasze włosy zdobyły upragnioną długość, a nie zostały obciążone istotne jest, gdzie udamy się przedłużyć włosy oraz która metodę wybierzemy. W salonie Artistik Team w Warszawie do przedłużania lub zagęszczania włosów, używamy metodą kanapkowej (tape on), która jest uważana za jedną z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych  metod na rynku.

Za jej pomocą doczepiamy włosy na lekkich i bardzo cienkich tasiemkach z klejem hipoalergicznym , które mają zaledwie 3 cm szerokości i są tak cienkie, że prawie niewyczuwalne na włosach.  Waga jednego opakowania zakładanego na włosy to tylko 50 g. Zagęszczamy i przedlużamy włosy  również w taki sposób, żeby można było je spokojnie również spiąć, żeby taśmy z klejem były niewidoczne. Używamy jedynie naturalnych włosów słowiańskich marki Hairtalk lub Balmain. Krotko mówiąc, są to włosy jak nasze naturalne , odpowiednio wypielęgnowane i przygotowane do doczepiania , bardzo dobrej jakości. 

Musimy również pamiętać, ze ponieważ przedłużane włosy nie są przytwierdzone do skóry głowy,nie dostają od niej składników odżywczych i musimy o nie specjalnie dbać. Potrzebna jest do tego specjalna szczotka , profesjonalne produkty do pielęgnacji takich włosów oraz oczywiście powinniśmy o nie dbać jeżeli chcemy długo się nimi cieszyć i nie narażać ich na  nadmierną stylizację z użyciem wysokiej temperatury lub przez  farbowanie / rozjaśnianie włosów. Kiedy nasze włosy urosną , należy udać się do fryzjera aby doczepiane włosy „podciągnąć” wyżej.  Taśmy z klejem są wtedy zdejmowane za pomocą specjalnego środka i schodzą bez problemu .

Dobrze przedłużone włosy mogą wyglądać bardzo naturalnie i nie powinny nam utrudniać normalnego funkcjonowania ,a nawet na basen będzie można się wybrac przy odpowiednim ich traktowaniu. 

Dla osób które jednak caly czas boją się o to czy przedłużanie nie obciąży ich włosów , posiadamy również włosy na żyłce , ( Hairband czy Balmain Hair Dress) , które indywidualnie dobieramy do klientki i w żaden sposób nie są obciążające .

Doczepianie włosów - Warszawa

Usługa doczepiania włosów w naszym salonie wykonywana jest przez specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa. Prawidłowe wykonanie usługi doczepiania włosów jest niezwykle istotne na każdym etapie, począwszy od konsultacji, po zastosowanie odpowiedniej techniki aplikacji poszczególnych pasm. Wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie elastyczne i niewidoczne taśmy, zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić jak najbardziej naturalny efekt przedłużania i zagęszczania włosów. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej taśmy dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów. Artistik Team w niezawodny sposób zagwarantuje Ci błyskawiczną metamorfozę.

Klientki poszukujące specjalistów w dziedzinie doczepianych włosów serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu, jak również dokonywania rezerwacji w systemie online.

Artistik-team - fryzura
Artistik-team - fryzura

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna