);


Nanoplastia

Nanoplastia (nazywana również brazylijskim prostowaniem włosów) to innowacyjna metoda trwałego prostowania włosów, dzięki której możemy uzyskać efekt gładkich i prostych włosów bez użycia kreatyny. Największym plusem zabiegu jest wykorzystanie wyłącznie naturalnych produktów, które nie zawierają formaldehydu i jego pochodnych. Dzięki temu nanoplastia włosów jest zabiegiem nie tylko skutecznym, ale przede wszystkim bezpiecznym. Z jej zalet mogą korzystać również kobiety w ciąży i mamy karmiące piersią. Nanoplastia doskonale sprawdza się także w przypadku osób borykających się z problemem osłabionych i zniszczonych włosów – dolegliwości charakterystycznych dla włosów naturalnie kręconych.

Jak przebiega nanoplastia włosów?

Nanoplastia w znacznym stopniu przypomina prostowanie włosów przy pomocy prostownicy, z tą różnicą, że uzyskany efekt jest trwały, a włosy po zabiegu są idealnie gładkie, proste i lśniące. Dzieje się tak ponieważ przed zabiegiem prostowania na włosy aplikujemy specjalne produkty, które skutecznie odżywiają komórki włosów. Formuła kosmetyków na bazie kolagenu i aminokwasów doskonale nawilża, wspiera odbudowę włosa i zapobiega jego przesuszaniu się.

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia na włosy preparatu prostującego. Następnie preparat pozostawiamy do wchłonięcia, dbając o to, aby zapewnić w tym czasie optymalną temperaturę sprzyjająca głębokiemu przenikaniu preparatu w strukturę włosa. Kolejnym krokiem jest prostowanie włosów, które pod względem technicznym praktycznie w niczym nie różni się od standardowej pracy z prostownicą. Wyprostowane włosy myjemy i suszymy.  

Nanoplastia – Jak to działa?

Nanoplastia włosów to zabieg będący efektem najnowszych osiągnięć nanotechnologii, dzięki której w wysokiej temperaturze składniki aktywne wykorzystywanych podczas zabiegu kosmetyków przenikają głęboko do wnętrza włosa, wzmacniając jego mostki siarkowe. Wzmocnienie mostków siarkowych skutkuje regeneracją włosa, w efekcie czego włosy po zabiegu prostowania są gładkie i lśniące, a zarazem mniej podatne na łamanie się i kruszenie.

Nanoplastia włosów – Warszawa

W salonie fryzjerskim ARTISTIK TEAM. by Piotr Popławski pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości preparatach dedykowanych do nanoplastii włosów brazylijskiej marki Nature Eva. To pozwala nam uzyskiwać doskonały, a zarazem niezwykle trwały efekt prostych i lśniących włosów. Włosy po zabiegu przy zastosowaniu naszych preparatów są odżywione, nie puszą się, nie elektryzują, a efekt utrzymuje się przynajmniej 6 do 9 miesięcy.  

Do skorzystania z zabiegu zachęcamy Klientki oraz Klientów, którzy poszukują skutecznej i bezpiecznej metody trwałego prostowania włosów. Nasi Specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna