);

Upięcia włosów

Artistik Team - Twoi specjaliści od fryzjerstwa w Warszawie

Usługa upięcia włosów związana jest z tworzeniem fryzur opartych na luźno ułożonych włosach jak również wytwornych, misternie spiętych kokach. Upięcia mogą być delikatne i proste, klasyczne lub ekstrawaganckie. Upięcie włosów pozwala na zmianę kształtu fryzury, bez konieczności strzyżenia i skracania włosów. Tak naprawdę rodzajów upięć jest mnóstwo, a w zależności od stylisty i otwartości Klientki mogą być niezwykle fantazyjne.

Kształt upięcia musi być dopasowany do urody Klientki, jej struktury włosów oraz oczywiście indywidualnych upodobań i oczekiwań. Dobry stylista potrafi bardzo dobrze dopasować upięcie włosów, nieważne, czy mamy włosy proste, czy kręcone. Upięcia wykonane przez profesjonalnego stylistę dodają uroku oraz potrafią wyróżnić z tłumu. Stworzone przez naszych stylistów Artistik Team upięcia mogą prezentować się, w zależności od preferencji klientki, drapieżnie i efektownie albo dziewczęco i romantycznie.

Upinanie włosów przez stylistów

Usługi profesjonalnego wykonania upięcia daje Ci możliwość zmiany wizerunku bez większej ingerencji jeśli chodzi o skracanie włosów. Fryzura dopasowania będzie do Twojej urody i dodatkowo ją podkreśli. Ponadto kształt fryzury dopasowany będzie do najnowszych trendów, dzięki którym będziesz wyglądała zjawiskowo i modnie, a prawidłowo wykonane upięcie zapewni trwałość fryzury i pozwoli na utrzymywanie jej kształtu tak długo jak będzie to konieczne.

Upięcia to stylizacja, która może podkreślić styl, odmłodzić, ale również być dopełnieniem naszego wizerunku. W zależności od okoliczności, stroju, upodobań, gęstości i długości włosów Artistik Team ma mnóstwo propozycji na upięcia, które niewątpliwie podkreślą piękno naszych Klientek. 

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego zlokalizowanego w Warszawie i skorzystania z usługi upinania włosów. Zatrudnieni u nas profesjonalni styliści sprawnie wykonają efektowne upięcia dbając o dopasowanie ich do aktualnie panujących, najnowszych trendów.

 

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna