);

Ile kosztuje koloryzacja włosów?

Artistik Team - Twoi specjaliści od fryzjerstwa w Warszawie

Koloryzacja włosów w salonie fryzjerskim umożliwia odświeżenie naturalnego koloru, ukrycie siwych pasm i odrostów, a także przeprowadzenie diametralnej metamorfozy wyglądu. Koszt farbowania jest zróżnicowany w zależności od oczekiwań klienta. Ile wynosi cena profesjonalnej koloryzacji włosów w salonie?

Co wpływa na cenę koloryzacji włosów?

Samodzielne farbowanie włosów kosztuje kilkadziesiąt złotych, jednak jego efekty są mniej spektakularne niż w przypadku profesjonalnej koloryzacji. W domu trudno jest pokryć dokładnie siwe włosy lub uzyskać jednolity odcień na całej długości pasm.

Cena koloryzacji włosów w salonie zależy przede wszystkich od długości pasm. Farbowanie włosów krótkich jest najtańsze, co najmniej kilkadziesiąt złotych więcej płaci się za usługę wydaną na włosach średnich. Koloryzacja długich pasm kosztuje najwięcej – cena dochodzi do 370 zł, gdy fryzjer nakłada jedną farbę na długie i gęste kosmyki.

Farbowanie włosów krótkich jest tańsze ze względu na mniejszą ilość zużytej farby. Im więcej preparatu trzeba nałożyć, tym więcej płaci się na koloryzację. Fryzjer ma również mniej pracy przy zmienianiu koloru krótkiej czupryny. 

Cena farbowania a typ koloryzacji

Koszt farbowania zależy również od wybranego typu koloryzacji. Za nałożenie na długie włosy jednego koloru klientki płacą do 370 zł. W przypadku włosów krótkich cena jednotonowej koloryzacji bez strzyżenia wynosi 270 – 320 zł.

Jeśli klientki decydują się na koloryzację kreatywną, np. sombre, cena jest wyższa i może wynieść do 550 zł. W przypadku airtouch farbowanie jest bardziej czasochłonne, dlatego jego cena może wynosić 700 – 800 zł lub więcej. 

Usługa kosztuje więcej, jeżeli wraz z koloryzacją wykonywane są inne zabiegi fryzjerskie. Klientki często decydują się jednocześnie na strzyżenie i regenerację włosów. Ampułka wygładzająca lub izabieg Botoksu na włosy sprawiają, że fryzura wygląda zdrowiej. Usługa koloryzacji wraz ze strzyżeniem i ampułką regenerującą jest droższa o ok. 130 – 200 zł w zależności od długości włosów. Botoks po koloryzacji kosztuje dodatkowo 300 zł i jest to jedyny zabieg regenerujący, który można wykonać po farbowaniu włosów.

Poznaj pełną ofertę Artistik. Team

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja online

Skorzystaj z systemu rezerwacji online i zarezerwuj dogodny termin wizyty

Rejestracja telefoniczna